MÖBLER / Bord / Rökbord 14367163

nr 1436 7163

Rökbord

Funkis, 1930-tal, Intarsia. Bredd: 58, djup: 58 cm, höjd: 61 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:38:45

2/12 01:12:45 1      Vinnande bud